Apie mus

 

UAB „Jumbo Cargo” Tai lietuviško kapitalo transporto-ekspedicinė logistikos įmonė įkurta  2000 m. Vilniuje.

UAB „Jumbo Cargo“ įsikūrusi naujame šiuolaikiniame transporto ir logistikos centre strategiškai patogioje vietoje Vilnius-Medininkai  kelio 16-ame kilometere.

Klientams teikiame kvalifikuotas transportavimo, ekspedijavimo, sandėliavimo  ir muitinės tarpininko paslaugas Vakarų Europoje bei Lietuvoje.

Įmonėje dirba kvalifikuoti darbuotojai, logistikos versle dirbantys daugiau kaip dešimtmetį, puikiai išmanantys Rytų ir Vakarų Europos logistikos rinką galintys Klientui užtikrinti ir pasiūlyti geriausių  sprendimų pasirinkimą. Dėl to UAB “Jumbo Cargo” ilgą laiką sėkmingai dirba ir konkuruoja su didžiausiomis Lietuvos ir užsienio logistikos paslaugų kompanijomis.

Turint ilgametę darbo patirtį logistikos srityje garantuojame aukščiausios kokybės paslaugas ir užtikriname, kad dokumentai bus parengiami greitai ir operatyviai o kroviniai pristatomi tiksliai pagal mūsų Kliento pageidaujama grafiką.

Šiandien įmonė gali pasiūlyti visas logistikos paslaugas konkurencingom  paslaugų kainom neprarandant  aukštos paslaugų kokybės.: 

  • Pilnų arba daliniu krovinių gabenimą nuosavu ir partnerių transportų,
  • Muitinės tarpininkavimą
  • Sandėliavimą nuosavame krovinių terminale.
  • Konkurencingas  paslaugų kainas neprarandant  aukštos paslaugų kokybės.

 

 Nuo 2000 metų esame Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos LINAVA nariai.

 UAB JUMBO CARGO tiekia vandens ir nuotekų sistemų įrangą iš žinomiausių gamintojų iš Europos. Mūsų specialistai pakonsultuos techniniais klausimasis ir padės Jūsų įmonei įgyvendinti projektą.

 Norėdami sužinoti apie mūsų paslaugas išsamiau prašome susisiekite su mumis.